Ve Medya Yapım Home

MASTERING

Günümüzde mastering işlemi, medya çeşitliliği yüzünden eskisinden de daha önemli hale gelmiştir. VMY Stüdyosu Kasım 2013 tarihinde Apple‘dan Mastered for iTunes lisansı alan Türkiye’deki ikinci stüdyo’dur.

Stüdyomuzda yapılan Analog Mastering işlemi şarkılarınızın, mix’lerin araba’dan gece klüplerine, televizyon’dan radyo’lara kadar aynı stüdyoda dinlediğiniz gibi gelmesi, geniş, hacimli, parlak ve yüksek duyulmasını sağlayacaktır. Ayrıca single harici Albüm için mastering yaptıracaksınız tüm şarkıların aynı renkte birbirleriye uyum içinde duyulması da önemlidir.

Single ve albümleri isterseniz internet üzerinden bize göndererek “Mastering” ve “Mastered for iTunes” yaptırabilirsiniz.

Mastered for iTunes işlemi ayrıca dijital albümünüzün iTunes mağazası içinde “Özel Kategoride” yer almasını sağlayacak, albüm kapağınızın üstünde özel MFiT rozeti eklenecek ve iTunes pazarlaması için ön sıralarda konumlandırılacaktır.

mastered for itunes istanbul sertifikalı stüdyo

 

 

MASTERING:
Single: 300TL
Maxi Single (4 şarkıya kadar): 250TL x track
Albüm: (5 – 24 şarkıya kadar): 200TL x track

MASTERED for iTUNES (MFiT)
Single: 150TL
Maxi Single / Albüm (4 – 20 şarkıya kadar): 600TL

Albümlerde Mastering ve MFiT beraber yaptırırsanız MFiT %50 indirimli olacaktır. (Fiyatlara KDV dahildir)
Detaylı bilgi, FTP’den yollamak ve randevu için studio@vemedyayapim.com

Mastered for iTunes için daha detaylı bilgi öğrenmek isterseniz Technopat dergisinin Mustafa Ceceli ile stüdyomuzda yaptığı MFiT röportajını izleyebilirsiniz:
https://www.technopat.net/2014/08/04/mastered-itunes-nedir/

 

mastered for itunes sertifikalı stüdyo istanbul türkiye mfit nerede nasıl yapılır mastering Mastered for iTunes lisanslı istanbul stüdyo Mastering for itunes yapan istanbul lisans sertifikalı stüdyo türkiye


Price:
Category:     Product #:
Regular price:,
(Sale ends !)      Available from:
Condition: Good ! Order now!

by
My name is mastered for itunes, but people call me mastering for itunes.
Here is my homepage: .
My Website and work as an mastering for itunes at .