Ve Medya Yapım Home

BİZ KİMİZ

ve medya yapım

Şirketimiz, Mayıs 2011 tarihinde Volkan Yazıcıoğlu ve Ender Çabuker tarafından kurulmuştur. VE MEDYA YAPIM, ismini kurucularının baş harflerinden almaktadır. YAPIM aşamasının her kolunu “kendi içinde” bitirebilmesi en önemli özelliğidir.

VMY‘nin kendine ait Müzik Stüdyosu, Greenbox Video & Fotoğraf Stüdyosu, Post/FX & Montaj Odası, Kamera/Işık/Film Ekipmanları ve Ankara ODTÜ’de Yazılım Ofisi bulunmaktadır. Her tür projeyi sonuçlandırabilen ekip ve ekipmana sahiptir. VE MEDYA YAPIM etiketi ile çıkan müzik albümleri Doğan Müzik (DMC) tarafından başta D&R’lar olmak üzere Türkiye’nin tüm müzik marketlere dağılmaktadır. Dijital Dağıtım VMY tarafından tüm dünyada 51 markete sunulmaktadır.

Müzik Yapım Ender Çabuker tarafından yürütülmektedir, Mustafa Ceceli,Murat Dalkılıç,Nilüfer,Emre Altuğ, Özgün gibi bir çok sanatçının liste başı şarkısının Bestecisi, Söz Yazarı ve Aranjörüdür. 1998’de Raks Müzik’te başlayan müzik kariyeri, DJ’lik geçmişi, 2013’te Yılın En İyi şarkısı seçilen ES’i yaptıktan sonra VMY’de müziğin mutfağından gelip yapımcılık kısmına devam etmektedir…
Daha fazla bilgi ve tüm eserleri için www.endercabuker.com

hak1

Teknoloji ve yazılım üzerine ticaret yapan bir şirketinin sahibi olan Volkan Yazıcıoğlu aynı zamanda VMY’nin kurucu ortağı, finans müdürü ve yurtdışı ilişkileri sorumlusudur. 90’lı yıllarda uzun süre müzikle uğraşmış, 2011 yılında ise Ender Çabuker ile ortak çocukluk hayalini gerçekleştirip VMY’yi kurmuştur.
http://vlmedia.com.tr/      http://www.momend.com/

hak2

Fatih Yıldız, Polygram/UniversalLirik ve RAKS Müzik’te prodüktörlük yapmış,MSG Genel Sekreteri olmuş, METALLICA ve BON JOVI ’ye altın plak vermiş ve Pop Müziğe YAŞAR’ın ilk iki albümünü kazandırmıştır. Türkiye’nin en eski ve saygın müzik prodüktörlerinden olan Fatih Yıldız, şirketimizin Müzik Yapım bölümündedir.

hak3

Video Klip Çekimi, Kurgu/Montaj, Post/FX, Film Ekipmanı Kiralama, GreenBox ve Fotoğraf stüdyosu gibi hizmetler veren Video Departmanı’nın başında Harun Altunel bulunmaktadır. Proje ihtiyacına göre VMY’nin kendi bünyesinde çalıştığı Yönetmen, Görüntü Yönetmeni, Işık Şefi ve Set Ekibi mevcuttur.

hak5

Dağıtım Yaptığımız Dijital Mağazalar:
Youtube, Google Music, iTunes, Spotify, Deezer, TTNET Müzik, Turkcell Müzik, Yandex LLC, Xbox Music, Nokia, Amazon, Shazam, SoundCloud, MediaNet,Rhapsody,eMusic,7 Digital,Virgin FR,Livewire Mobile Inc, Telecom Italia S.p.A, Juno Records, SendMe Mobile, Dada S.p.A., Mix&Burn, Slacker, Gracenote, BMAT, Blinkbox Music, Aspiro, Vervelife, Omnifone, rDio, Audible Magic, AT&T Mobility, Simfy GmbH, Inform-mobil, Internet Bookshop Italia Srl Psonar Limited, Bonic, Phononet, Cricket Communications Inc, Bloom FM Digital Distributution Networks, BounDEE, Zik Groupe Archambault, JB HiFi, Library Ideas / Freegal, Neurotic Media, Tuned Global


Price:
Category:     Product #:
Regular price:,
(Sale ends !)      Available from:
Condition: Good ! Order now!

by
My name is Ender Çabuker, but people call me ender çabuker.
Here is my homepage: .
My Website and work as an Mr at .