Skip to content

NELER YAPTIK

2011‘den bugüne kadar 500’ün üzerinde albüm/single dağıttık, tüm Ulusal/Yerel TV ve Radyo’lara ulaştırdık ve yazılı/görsel/sosyal medya’ya reklamlarını yaptık. iTunes listelerinden Kral Pop TV ödüllerine, Nielsen Radyo Listelerinden CD satışına kadar 1 numara olan ve Yılın Albümü seçilen iç yapımlar ürettik.

Beyaz Show, Okan Bayülgen, Oğuzhan Uğur/Pinç, Saba Tümer, Survivor gibi Türkiye’nin en çok izlenen TV/Net programlarına sanatçılarımızı konuk ettik.
Süper FM, Kral Pop, Best FM vb. tüm en çok dinlenen ulusal radyolara konuk ettik.

Prodüktörümüz Ender Çabuker Türkiye’de3 kere “Yılın En İyi Şarkısı” ödülünü “Mustafa Ceceli – ES” ile, Endonezya’da ise yine “Yılın En İyi Şarkısı” ödülünü “Apalah Cinta” ile kazandı.

Bulgaristan‘ın en büyük müzik şirketi Diapason Records ile yapım/dağıtım anlaşması yaptık ve en ülkenin ünlü sanatçısı Toni Storaro ile listelerde 1 numara olan 2 Hit single yaptık.

280 milyon nüfüsu ile dünyanın en büyük müslüman ülkesi olan Endonezya’nın Süper Star’ı “Ayu Ting Ting” ile video klip ve single prodüksiyonu bir yapım gerçekleştirdik. Çektiğimiz klip & yaptığımız prodüksiyon olan “Apalah Cinta” Endonezya Müzik Ödüllerinde “Yılın Şarkısı” ve “Yılın Düeti” seçildi.

TRT Haber‘de “Ceyhun Yılmaz’la Bir Dünya Sohbet” programının yapımını tam 26 bölüm sürdürdük.
Bu program Akdeniz Üniversitesinden “En İyi Talk Show” ödülünü aldı.

2015 senesinden beri İstanbul Adliyesinde görülen çeşitli davalar için Voice Recognition/Noise Reduction/Source Seperation hizmetleri verdik.

2021 yılında ilk, 2023 yılında ikinci Tübitak/Teydeb onaylı ses teknolojisi projemize başladık. Projelerde ODTÜ, Bilkent Üniversitesi, Ankara Üniversitesi ve Özyeğin Üniversitesi ile akademik işbirliği yaptık.