Skip to content

NELER YAPTIK

2011‘den bugüne kadar 500’ün üzerinde albüm/single dağıttık, tüm Ulusal/Yerel TV ve Radyo’lara ulaştırdık ve yazılı/görsel/sosyal medya’ya reklamlarını yaptık. iTunes listelerinden Kral Pop TV ödüllerine, Nielsen Radyo Listelerinden CD satışına kadar 1 numara olan ve Yılın Albümü seçilen iç yapımlar ürettik.

Beyaz Show, Okan Bayülgen, Oğuzhan Uğur/Pinç, Saba Tümer, Survivor gibi
Türkiye’nin en çok izlenen TV/Net programlarına sanatçılarımızı konuk ettik.
Süper FM, Kral Pop, Best FM vb. tüm en çok dinlenen ulusal radyolara konuk ettik.

VL Media, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) önderliğinde İhracatın Yıldızları yarışmasında “Hizmet İhracatı Şampiyonu” oldu. Mobil uygulamalar, mobil oyunlar ve sosyal medya uygulamaları üreten ve geliştirmiş olduğu birçok mobil ürün ile 150 milyon kullanıcının üstüne ulaşmayı başaran VL Media, 30’u aşkın ürünü ile 210 farklı ülkede 23 farklı dil seçeneği ile hizmet vermeye devam ediyor.

Prodüktörümüz Ender Çabuker Türkiye’de3 kere “Yılın En İyi Şarkısı” ödülünü “Mustafa Ceceli – ES” ile, Endonezya’da ise yine “Yılın En İyi Şarkısı” ödülünü “Apalah Cinta” ile kazandı.

Bulgaristan‘ın en büyük müzik şirketi Diapason Records ile yapım/dağıtım anlaşması yaptık ve en ülkenin ünlü sanatçısı Toni Storaro ile listelerde 1 numara olan 2 Hit single yaptık.

280 milyon nüfüsu ile dünyanın en büyük müslüman ülkesi olan Endonezya’nın Süper Star’ı “Ayu Ting Ting” ile video klip ve single prodüksiyonu bir yapım gerçekleştirdik. Çektiğimiz klip & yaptığımız prodüksiyon olan “Apalah Cinta” Endonezya Müzik Ödüllerinde “Yılın Şarkısı” ve “Yılın Düeti” seçildi.

TRT Haber‘de “Ceyhun Yılmaz’la Bir Dünya Sohbet” programının yapımını tam 26 bölüm sürdürdük.
Bu program Akdeniz Üniversitesinden “En İyi Talk Show” ödülünü aldı.

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress
error: Content is protected !!